Kobieta w ciąży

 

kobieta w ciąży

Droga Mamo!

Czy wiesz, że dbając o zdrowe odżywianie w ciąży dbasz o zdrowie swoje i swojego dziecka?

W ciąży organizm kobiety przechodzi szereg różnych zmian, które wiążą się z koniecznością wprowadzenia modyfikacji w sposobie żywienia. Nie zawsze wiemy jak powinna odżywiać się kobieta w ciąży. Ile jeść, jak powinna się zmienić nasza masa ciała, które produkty są dozwolone, a które całkowicie zakazane? Dochodzi do tego szereg dolegliwości ciążowych pod postacią nudności, wymiotów, zgagi, obrzęków, czy zaparć, które również wymagają odpowiednich zmian w jadłospisie.

Mogę pomóc Ci w zmianie sposobu żywienia na taki, który zapewni zdrowie Tobie i Twojemu dziecku. Jeśli jeszcze zastanawiasz się co zyskasz dzięki skorzystaniu z mojej pomocy oto odpowiedź!

Otrzymasz jadłospis uwzględniający wszystkie potrzeby Twoje i Twojego dziecka, który uchroni Cię przed niebezpiecznymi niedoborami żywieniowymi.

Zyskasz pewność, że produkty, które trafiają na Twój talerz są bezpieczne dla Ciebie i Twojego dziecka.

Całkowicie lub częściowo uporasz się z wstrętną zgagą, nudnościami i zaparciami towarzyszącymi ciąży, a także będziesz wiedziała co spożywać gdy dopadną Cię wymioty i obrzęki.

Otrzymasz jadłospis, który jest prosty w wykonaniu i pyszny.

♥ NIE BĘDZIESZ MUSIAŁA DŁUŻEJ MARTWIĆ SIĘ O SWÓJ JADŁOSPIS I BĘDZIESZ MIEĆ CZAS NA WYPOCZYNEK ORAZ KOMPLETOWANIE WYPRAWKI DLA SWOJEGO MALUCHA!

Jeśli przed zamówieniem chcesz sprawdzić ceny kliknij TUTAJ

Napisz do mnie, aby zamówić zalecenia lub jadłospis!