Pozostałe osoby

pozostałe osoby

Zdrowe żywienie to nieodłączny element zdrowego stylu życia! Złe nawyki żywieniowe są przeszkodą w osiągnięciu szczupłej sylwetki, negatywnie wpływa na nasze samopoczucie i przyczynia się do rozwoju wielu chorób.

W ostatnich latach zapanował prawdziwy szał na zdrowe odżywianie! Ma to swoje plus i minusy. Wadą niezliczonych informacji na temat żywienia jest chaos informacyjny i trudność w zdecydowaniu co jest dobre, a co złe. Pewnie sam/-a zastanawiasz się co pomoże Ci schudnąć, uchronić się przed chorobą lub wspomóc jej leczenie, jak powinien wyglądać jadłospis przy alergii, czy jak skomponować dietę wegetariańską, wegańską, bezglutenową by nie nabawić się niedoborów.

Jako dietetyk mogę pomóc Ci odnaleźć się w chaosie informacyjnym dotyczącym żywienia i znaleźć dla Ciebie skuteczne rozwiązanie, które pomoże Ci osiągnąć upragniony cel!

Skontaktuj się ze mną jeśli:

⇒ chcesz schudnąć bez efektu jo-jo;

⇒ szukasz diety, która wspomoże leczenie Twojej choroby;

⇒ zmagasz się z alergią lub nietolerancją pokarmową i szukasz odpowiednio skomponowanej diety z wykluczeniem wybranych składników;

⇒ szukasz  diety wegetariańskiej, wegańskiej lub bezglutenowej, która będzie odpowiednio zbilansowana i uchroni Cię przed niedoborami żywieniowymi;

⇒ szukasz diety dla swojego dziecka, które zmaga się z problemami żywieniowymi;

Jeśli przed zamówieniem chcesz sprawdzić ceny kliknij TUTAJ

Napisz do mnie, aby zamówić zalecenia lub jadłospis!